آشنایی با ترمز رمپ( بخش سوم)

ترمز رمپ

آشنایی با ترمز رمپ( بخش سوم)

همانطور که می دانید استفاده از ترمز رمپ و سایر تجهیزات پارکینگی بسیار مهم است. و پارکینگ هایی که مجهز به ترمز رمپ، تجهیزات پارکینگی مانند کار استاپر و همچنین محافظ ستون هستند محیط بسیار امن تری را برای عبور و مرور افراد فراهم می کنند. در مقالات قبل شما را با ترمز رمپ و همچنین فواید استفاده از تجهیزات پارکینگی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما توضیح دهیم چرا استفاده از ترمز رمپ در پارکینگ ها بسیار کاربردی است و مانع لیز خوردن  ماشین و همچنین بروز خطرات می شود.

پارکینگ های طبقاتی و همچنین سایر پارکینگ ها معمولا با استفاده ترمز رمپ و سایر تجهیزات پارکینگی فضا و محیط مناسبی را برای نگهداری از خودرو ها فراهم می کنند. علاوه بر این پارکینگ ها باید محیطی را برای افراد فراهم کنند تا در هنگام تردد در پارکینگ ها سر نخورند مخصوصا در هوای سرد که ممکن است رمپ ها یخ بزند و سر شود بهتر است ترمز رمپ را در ورودی و خروجی پارکینگ ها نصب کنید تا هیچ گونه حادثه ایی رخ ندهد.

برخی از پارکینگ ها به جای استفاده از ترمز رمپ های استینلس استیل و ضد زنگ از روکش و لایه های روکش شده استفاده می کنند. این کار نیز مانع سر خوردن خودرو ها می شود اما با این حال دوام ماندگاری ترمز رمپ های استیل بسیار بیشتر است. اندازه و ابعاد ترمز رمپ را می توانید با توجه به پهنای ورودی پارکینگ در نظر بگیرید. پیشنهاد ما به شما استفاده از ترمز رمپ ساخت بنا آرای تیدا است که ارائه دهنده انواع تجهیزات پارکینگی به شما عزیزان هستند. با اعتماد بر محصولات ویژه و منحصر به فرد این مجموعه می توانید اطمینان داشته باشید که حوادث و خطرات در پارکینگ مجتمع اداری یا مسکونی شما به حداقل خواهد رسید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 9 =