آشنایی با انواع مختلف محافظ ستون( بخش دوم)

آشنایی با انواع مختلف محافظ ستون( بخش دوم)

همانطور که می دانید استفاده از محافظ ستون در پارکینگ ها بسیار کاربردی است و از بروز حوادث و خسارت های بسیاری جلوگیری می کند. در مقالات قبل شما را با انواع مختلف محافظ ستون و همچنین فواید محافظ ستون و سایر تجهیزات پارکینگی آشنا کردیم.  در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر مدل های محافظ ستون آشنا کنیم.

محافظ ستون مخصوص پارکینگ های پر تردد

این نوع محافظ ستون با استفاده از 6 عدد پیچ دریل شده به ستون نصب می شود. این نوع محافظ ستون به دلیل کیفیت بالا و همچنین ساختاری که دارد بسیار مناسب مکان هایی است که تردد لیفتراک و ماشین های سنگین تر در آن جا رواج دارد و در مقابل برخورد این ماشین ها به ستون مقاومت نشان داده و از ستون پارکینگ ها حفاظت می کند.

علاوه بر این رنگ مشکی و زرد این محافظ باعث می شود تا دید راننده در هنگام رانندگی بیشتر شود.

برخی از فواید محافظ ستون

  • نصب آسان
  • دید و وضوح بسیار بالا
  • استفاده خانگی
  • کاربرد حرفه ایی

به راحتی می توانید این نوع محافظ ستون را به ستون پارکینگ ها نصب کنید تا از برخورد لیفتراک و خودروهای سنگین با محافظ جلوگیری شود. این نوع محافظ از لاستیک طبیعی ساخته شده است که از رنگ ها منعکس کننده نور در آن استفاده شده است. این نوع محافظ ستون در چه مکان هایی قابل استفاده است؟ نصب محافظ ستون در پارکینگ ساختمان ها، پارکینگ های تجاری، کارخانه ها، مکان های عمومی و همچنین سایر پارکینگ ها قابل استفاده است.

این نوع محافظ ستون هم با لبه های گرد و هم با لبه های تیز قابل استفاده است. همچنین ارتفاع و عرض محافط ستون مخصوص تردد لیفتراک به درخواست مشتری قابل تغییر است. و می توان به درخواست شما اندازه دلخواهتان را برای محافظ ستون در ابعاد مختلفی آماده کرد و ساخت.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 3 =