آشنایی با فواید محافظ ستون( بخش چهارم)

آشنایی با فواید محافظ ستون( بخش چهارم)

همانطور که می دانید با نصب محافظ ستون در پارکینگ مجتمع ها می توان از بروز حوادث و خسارت های ناشی برخورد خودرو با ستون های موجود در پارکینگ جلوگیری کرد. در مقالات قبل شما را با فواید محافظ ستون و ویژگی های آن آشنا کردیم همچنین با مطالعه مطالب قبل می توانید اطلاعات مفیدی در مورد سایر تجهیزات پارکینگی نیز به دست آورید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر مشخصات و فواید محافظ ستون بیشتر آشنا کنیم.

محافظ ستون محافظ در برابر ضربه

با نصب محافظ ستون بر ستون پارکینگ ها می توانید از خسارت های وارده به ستون پارکینگ و همچنین خود خودرو جلوگیری کنید.

آشنایی بیشتر با برخی مشخصات محافظ ستون

نصب سریع و آسان محافظ ستون، همانطور که قبلا هم گفتیم علاوه بر محافظ ستون می توان بر دیوار های پارکینگ و محافظ دیوار را نیز نصب کرد.

این نوع محافظ ستون که در عکس زیر مشاهده می کنید دارای 3 بالشتک زرد رنگ است تا دید راننده را در هنگام تردد در پارکینگ بیشتر کند.

این نوع محافظ ستون دارای 4 ردیف سفید رنگ نیز است تا به راننده کمک کند تا محل ستون ها را بهتر تشخیص دهد.

با نصب محافظ ستون می توانید در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی کنید. صرفه جویی در هزینه های ناشی از تعمیر دیوار ، لبه دیوار و ستون ها و همچنین تعمیر خودرو با نصب محافظ ستون و محافظ دیوار در پارکینگ های طبقاتی و یا سایر پارکینگ ها امکان پذیر است. می توان در پارکینگ محل کار و یا منزل از بروز حوادث جلوگیری کرد. بالشتک های زرد رنگ این نوع محافظ ستون همانطور که از ضربه جلوگیری می کند هیچ آسیبی نیز به خودرو وارد نمی کند. و حالت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. در شمار بسیاری از پلرکینگ ها از جمله پارکینگ های اداری، تجاری، سینماها، منازل و مدارس و همچنین سایر پارکینگ ها می توان از محافظ ستون استفاده کرد.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 10 =