رسیدگی و مراقبت از پادری آلومینیومی

پادری آلومینیومی

رسیدگی و مراقبت از پادری آلومینیومی

همانطور که می دانید پادری آلومینیومی بسیار با کیفیت است و دارای دوام و استحکام بسیار بالایی است. اما با این حال این نوع پادری نیز مانند سایر پادری ها به مراقبت و نگهداری نیاز دارد. در مقالات قبل شما را با نحوه جذب خاک توسط پادری آلومینیومی آشنا کردیم. همچنین با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات مفیدی در مورد انواع مختلف پادری آلومینیومی به دست آورید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد مراقبت از پادری آلومینیومی اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهیم.

مراقبت های روزانه

رسیدگی و مراقبت روزانه از پادری آلومینیومی تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری و دوام پادری دارد. می توانید روزانه با جارو برقی یک دور پادری آلومینیومی را تمیز کنید. استفاده از جارو برقی 2000 وات می تواند نتیجه بخش تر باشد. استفاده از تی و مرطوب کننده های کف می توانید پادری آلومینیومی را تمیز تر کند.

 مراقبت های دوره ایی

بهترین نتیجه ها می تواند توسط فشار آب به سطح پادری آلومینیومی به دست آید. همچنین می توانید با استفاده از کمی شوینده های ملایم با مقدار PH طبیعی راحت تر روغن و گریس ها را از سطح پادری پاک کنید. لکه های عمیق تر می تواند توسط لکه بر پاک شود.

لکه های چسبیده شده آدامس را می توانید با اسپری کردن آب یخ بر پادری آلومینیومی و استفاده از پاک کننده های مخصوص آدامس از بین ببرید. قبل از این که به طور کامل پادری آلومینیومی را تمیز کنید بهتر است ابتدا این کارها را انجام دهید.

برخی از مدل های پادری آلومینیومی به صورتی طراحی شده اند تا اگر نیاز بود قسمت هایی از آن قابل تعویض باشد به همین خاطر علاوه بر رسیدگی ها و مراقبت های انجام شده بر روی پادری آلومینیومی اگر احساس کردید قسمتی از پادری شما دچار مشکل شده است می توانید آن را عوض کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + دوازده =