راهنمای انتخاب تجهیزات پارکینگی( بخش دوم)

تجهیزات پارکینگی

راهنمای انتخاب تجهیزات پارکینگی( بخش دوم)

تجهیزات پارکینگی شامل دارای تجهیزات بسیار زیادی است. همانطور که می دانید ترمز رمپ، کار استاپر و محافظ ستون از مهم ترین تجهیزات پارکینگی هستند. در مقالات قبل شما را در انتخاب تجهیزات پارکینگی راهنمایی کردیم و در مورد محافظ ستون و ویژگی های آن اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با برخی دیگر از ویژگی های تجهیزات پارکینگی آشنا کنیم تا در هنگام خرید آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

تجهیزات پارکینگی و کار استاپر مخصوص پارکینگ های تجاری

این مدل از تجهیزات پارکینگی که می خواهیم در موردش با شما صحبت کنیم دارای رنگ های بسیار متنوعی است. مانند: خاکستری، زرد، سفید، سبز و آبی.

این نوع کار استاپر دارای سه جای پیچ است. کار استاپر مخصوص پارکینگ های تجاری بسیار سبک است و فرد به تنهایی می تواند آن را نصب کند. این نوع تجهیزات پارکینگی از پلاستیک قابل بازیافت ساخته شده است. این مدل کار استاپر مناسب پارکینگ مراکز خرید و پاساژ ها، ساختمان های اداری و تجاری، و همچنین پارکینگ ها سر باز است.

چرا استفاده از این نوع تجهیزات پارکینگی بسیار بهتر از کار استاپر های بتنی است؟

کار استاپر های بتنی بسیار سنگین هستند. تجهیزات پارکینگی پلاستیکی بسیار سبک اند و نیازی نیست تا برای نصب آن ها از کسی کمک بگیرید. برای نصب تجهیزات پارکینگی غیر بتنی نیاز به تجهیزات خاصی ندارید. جالب است بدانید که برای برداشتن و جداسازی کار استاپر های بنتنی به وسیله های مخصوصی نیاز دارید.

کار استاپر های بتنی بسیار تنها در برخی مناطق قابل استفاده اند. شما برای استفاده از تجهیزات پارکینگی غیر بتنی محدود به استفاده از کار استاپر در محیط خاصی نخواهید بود. و حق انتخاب دارید تا در هر پارکینگی از این مدل کار استاپر ها استفاده کنید.

کار استاپر های بتنی را باید حتما رنگ کنید.

شرایط محیطی روی کار استاپر های بتنی تاثیر می گذارند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + ده =