آشنایی با فواید محافظ ستون( بخش دوم)

آشنایی با فواید محافظ ستون( بخش دوم)

همانطور که می دانید محافظ ستون بیشتر از جنس لاستیک های مقاوم و با کیفیت هستند که در پارکینگ ها مانع برخورد خودرو ها با ستون می شوند. در مقالات قبل شما را با برخی از فواید محافظ ستون آشنا شدید، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر ویژگی ها و فواید محافظ ستون آشنا کنیم همچنین با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات مفیدی در مورد سایر تجهیزات پارکینگی به دست آورید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با فواید محافظ ستون بیشتر آشنا کنیم.

به دلیل رنگ روشن محافظ ستون رانندگان دید بهتری در هنگام رانندگی پیدا خواهند کرد به همین خاطر محافظ ستون باعث کاهش تصادفات و خسارت های وارده به ستون ها و خودرو ها می شود در نتیجه می توان گفت که محافظ ستون بسیاری از هزینه ها را کاهش می دهد.

محافظ ستون را به گوشه های ستون نصب می کنند، مقدار حافظت محافظ ستون از ستون و خودرو در پارکینگ، بستگی به سرعت برخورد خودرو و ضخامت محافظ ستون دارد.

محافظ ستون را می توان به راحتی با استفاده از پیچ های مخصوص به ستون های پارکینگ نصب کرد.

آشنایی با کاربرد های محافظ ستون:

در پارکینگ های کوچک و کم جا که امکان برخورد خودرو با ستون ها بیشتر است استفاده از محافظ ستون باعث می شود تا نه خودرو آسیبی ببیند و نه ستون.

در پارکینگ های تجاری و یا اداری که رفت و آمد و تردد زیاد است استفاده از محافظ ستون باعث کمترین آسیب به حساس ترین قسمت ستون های پارکینگ می شود.

محافظ ستون باعث می شود خودرو در هنگام برخورد با ستون خط نیافتد و قُر نشود.

همچنین محافظ ستون باعث می شود آینه خودرو ها شکسته نشود و آسیب نبیند.

استفاده از محافظ ستون در پارکینگ هتل ها، پاساژ ها، بیمارستان ها، مدارس، دانشگاه ها، باشگاه ها بسیار کاربردی است.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =