آشنایی با فواید محافظ ستون

آشنایی با فواید محافظ ستون

همانطور که می دانید در پارکینگ ها از محافظ ستون برای پارک کردن راحت تر خودرو ها استفاده می شود. در مقالات قبل در مورد محافظ ستون و دیوار اطلاعاتی در موردتان قرار دادیم و متوجه شدید که نصب محافظ ستون و دیوار چقدر می تواند در امنیت افراد و ماشین هایشان در پارکینگ ها نقش دارد.

محافظ ستون و دیوار به وضوح دید راننده کمک می کند و از بروز خسارت جلو گیری می کند. استفاده از محافظ ستون نه تنها در پارکینگ های بلکه در محیط ها و راهرو های پر رفت و آمد نیز بسیار کاربردی است.

نصب آسان و سریع محافظ ستون

نصب محافظ ستون به تنهایی نیز انجام می شود و نیازی نیست تا فرد نصب کننده آموزش های خاصی بلد باشد. در مورد نحوه نصب محافظ ستون حتما در مقالات بعدی اطلاعاتی در اختیارتان قرار خواهیم داد.

بیشتر محافظ های ستون و دیوار لاستیکی هستند و از لاستیک های با کیفیتی ساخته شده اند. جنس لاستیک محافظ ستون بسیار با دوام و مقاوم است و در برابر ضربات آسیبی نمی بیند.

محافظ ستون باعث می شود راننده دید بهتری به پارکینگ داشته باشد. رنگ های زرد محافظ ستون باعث هوشیاری بیشتر رانندگان در هنگام پارک خودرو می شود.

محافظ ستون قیمت های مختلفی دارد و بنا به استفاده شما هزینه های متفاوتی دارد.

مشخصات محافظ ستون با لبه ی گوشه دار و صاف

این نوع محافظ ستون از بروز حوادث جلوگیری می کند و از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند. استفاده از محافظ ستون در پارکینگ های طبقاتی، کارخانه ها و سایر مناطق بسیار کاربردی است. لبه این نوع محافظ ستون به حالت تیز و گوشه دار است.

مشخصات محافظ ستون با لبه گرد

این نوع محافظ ستون نیز مانند مدل قبل از بروز حوادث جلوگیری می کند و خسارت های وارده به اتومبیل و ستون موجود در پارکینگ ها را به حداقل می رساند. لبه این نوع محافظ ستون گرد است.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 2 =