آشنایی با ترمز رمپ

آشنایی با ترمز رمپ

همانطور که می دانید نصب ترمز رمپ در پارکینگ ها بسیار ضروری است. ترمز رمپ یکی از تجهیزات پارکینگی به حساب می آید که مانع لیز خوردن و سر خورد ماشین ها در پارکینگ های طبقاتی و همچنین سایر پارکینگ ها می شود.

در مقاله قبل شما را با برخی مشخصات و ویژگی های ترمز رمپ آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با سایر ویژگی ها و مشخصات ترمز رمپ آشنا شوید.

آشنایی با برخی ویژگی های ترمز رمپ

ترمز رمپ در جاهایی که آب، برف و شن ریخته است و ممکن است ماشین ها و خودروها در هنگام ورود و خروج از پارکینگ لیز بخورند مانع لیز خوردن و لغزندگی می شود.

ترمز رمپ نه تنها به عنوان ترمزی برای رمپ ها قابل استفاده است بلکه برای پله ها، سکو ها و همچنین ایوان ها نیز از این نوع ترمز استفاده می شود تا افراد آسیب ها و خسارت های کمتری را تجربه کنند.

از ترمز رمپ بر هر سطحی می توان استفاده کرد. به عنوان مثال استفاده از ترمز رمپ بر سطوح چوبی، فلزی و بتنی قابل استفاده است.

ترمز رمپ برای پارکینگ خانه ها، مراکز اداری و تجاری و همچنین سایر پارکینگ های طبقاتی قابل استفاده است.

آن دسته از ترمز رمپ هایی که از آلومینیوم باشد ضد زنگ و پوسیدگی هستند و دوام طولانی دارند.

نصب ترمز رمپ بسیار آسان است. و در عرض چند دقیقه می توانید ترمز رمپ را نصب کنید.

آشنایی با فواید ترمز رمپ

ترمز رمپ صفحه ایی است که با نصب آن در ورودی و خروجی پارکینگ ها از لیز خوردن ماشین ها و بروز خطرات احتمالی جلوگیری می شود. استفاده از ترمز رمپ هم در فضای باز و هم در محیط های سرپوشیده مانند پارکینگ های طبقاتی قابل استفاده است. برخی از انواع مختلف ترمز رمپ دارای روکش های رنگ شده هستند و به رنگ های مختلفی رنگ می شوند. در این مدل ترمز رمپ از رنگ مشکی استفاده شده است.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سیزده =