نکات مهم در انتخاب پادری

نکات مهم در انتخاب پادری

هنگام انتخاب پادری ورودی برای ورودی ها، سالن ها و مناطق رفت امد خود باید مسائل زیر را در نظر بگیرید

مقدار ترافیک عبوری ( تعداد نفرات عبور کننده روزانه)

آب و هوا – شرایط آب و هوایی.

عوامل محیطی – آیا ورودی دارای یک سایبان در فضای باز است، مستقیما از پیاده رو می آید یا مستقیما از یک پارکینگ آسفالت و غیره می آید.

این که آیا ورودی برای تحویل تجاری یا عمدتا ترافیک پا و صندلی چرخدار استفاده می شود.

پادری ورودی باید کل ورودی یک ساختمان را شامل شود – از جمله هر ورودی جانبی. این نخستین فرصت برای جلوگیری از ریزش خاک و رطوبت در ساختمان شما است. عرض پادری باید عرضی باشد که ورودی شما را کامل پوشش دهد – در بسیاری از ورودی ها طول کوتاه را توصیه نمی کنیم بنابراین طول استاندارد موثرترین عامل کارایی برای مقابله با اشباع تراکم تدریجی خاک و رطوبت ضروری است. همچنین مهم است که سیستم پادری را در آستانه درب راه اندازی کنید – یک شکاف بین ورودی و پادری را ایجاد نکنید

یک سیستم پادری ورودی باید برای ترافیک پا و ترافیک چرخشی مناسب باشد.

انتخاب پادری نیاز به ارائه یک سطح امن دارد.

زیرا حجم زیادی از ترافیک چرخان وجود دارد. آنها یک انتقال ایمن را فراهم می کنند و همچنین یک سطح عالی فراهم می کنند که در هنگام عبور از صندلی چرخدار و غیره پیچ خورده یا پیچیده نمی شوند.

هنگام انتخاب یک پادری موثر، شما باید دلایل کلیدی استفاده خود را به یاد داشته باشید :

پادری باید مقاوم باشد.

پادری ورودی باید در داخل خاک را جذب و رطوبت را متوقف کند.

پادری باید خاک جذب شده را به زیر خود انتقال دهد.

پادری بایستی یک ساختار دو سطحی داشته باشد.

سیستم یکپارچه می تواند باعث از بین رفتن آلودگی خاک به ساختمان شود، سیستم پایه با کاهش هزینه های تمیز کردن و تعمیر و نگهداری، می تواند تاثیر مهمی داشته باشد. سطوح سطحی تمیزتر و طولانی تر می شود، بدون نیاز به تمیز کردن.

خاک کمتری که وارد ساختمان شما می شود به این معنی است که گرد و غبار و گرد و غبار کمتری در کف زمین قرار می گیرند، برنامه های نگهداری و بازسازی کف پوش دائمی کاهش می یابد.

انواع مختلفی از موکت و لاستیک وفرچه هست که می تواند این نیاز را برآورده میسازد، موکت و لاستیک وفرچه ورودی می تواند کارکنان و مشتریان ساختمان شما را به یک تصور خوب و همچنین ورود ایمن به ساختمان شما تبدیل کند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یازده =